ОГОЛОШЕННЯ

 

КОНТАКТИ ДОВІРИ

WEB РЕСУРСИ
Про коледж - Навчальна база


Навчальна база коледжу

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу для підготовки фахівців, веде активні дослідження з впровадження нових форм та методів навчання.
Навчальний заклад розміщений у двох корпусах: чотириповерховий навчальний і двоповерховий лабораторний, загальною площею 6504,4 м2.
Для повноцінного забезпечення навчального процесу в коледжі створено 21 кабінет (з них сумісних 5), для читання потокових лекцій наявні дві аудиторії відповідно на 88 та 54 місця.
Забезпечення навчального процесу у частині практичного навчання здійснюється у 10 універсальних лабораторіях. Для проведення лабораторних та практичних робіт коледж має 8 комп’ютерних класів, оснащених 148 комп’ютерами.

фото: заняття в лабораторії "Програмування та інформаційних технологій"

фото: заняття в лабораторії "Електронної та мікропроцесорної техніки"

Світлі, просторі навчальні кабінети, лабораторії забезпечені для навчального процесу необхідним обладнанням, технічними засобами навчання, комп’ютерною та мультимедійною технікою, приладами, технічним устаткуванням та інструментами, навчальними меблями, що забезпечує виконання лабораторно-практичних робіт у повному обсязі.

фото: заняття в лабораторії "Будови, діагностики і технічного обслуговування дорожньо-транспортних засобів"

фото: заняття в лабораторії "Будови, діагностики і технічного обслуговування дорожньо-транспортних засобів"

фото: заняття в лабораторії "Будови, діагностики і технічного обслуговування дорожньо-транспортних засобів"

У коледжі значна увага приділяється новим інформаційним засобам подання знань. В коледжі функціонує сім мультимедійних комплексів для підтримки лекційних занять та лабораторно-практичних робіт.

фото: заняття в кабінеті Правил дорожнього руху

У навчальному закладі функціонує єдина локальна комп’ютерна мережа, яка об’єднує як навчальні аудиторії й лабораторії, так і адміністративні підрозділи коледжу. Забезпечено доступ до глобальної мережі Іnternet. На корпусах коледжу налагоджено сегменти бездротової мережі, є зона вільного WI-FI доступу.
Соціальна інфраструктура коледжу включає: простору, з естетичним оформленням, їдальню; актову залу для проведення урочистих заходів, конференцій, зустрічей, заняття гуртка художньої самодіяльності; кімнату психологічної релаксації; медпункт; спортивну та тренажерну зали. До послуг студентів волейбольний, баскетбольний та футбольний спортивні майданчики. Працюють спортивні секції, гуртки.

фото: заняття у фізкультурній залі

Бібліотека коледжу має дві читальні зали на 82 місця, з яких 7 обладнано комп’ютерною технікою з доступом до мережі Іnternet.

фото: бібліотека

фото: читальна зала бібіліотеки

фото: читальна зала бібліотеки

фото: у їдальні

фото: у їдальні

Постійно проводиться робота з оновлення й поповнення матеріально-технічної бази коледжу.
 

Всі фото дивіться у фотоальбомі "Навчальна база коледжу" (відкривається у новому вікні).