ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИМолодь. Право. Закон.

Автор: admin від 2-05-2018, 14:41, подивилося: 204

0


24 квітня 2018 року за організаційної підтримки бібліотеки коледжу у відділі читального залу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва відбулося чергове засідання Центру правової інформації "Молодь. Право. Закон". Цього разу це було інтерактивне правове заняття «Поведінка в ситуації вибору». На нього був запрошений президент Антикорупційної громадської спілки «Совість» Демиденко Володимир Юрійович.

Активними учасниками заняття стали представники Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ – студенти груп ПС-1501 та АД-1504 разом зі своїми керівниками Смущенко І.А. та Ковальовою Т.І.

Ми завжди вибираємо. Вибираємо освіту, професію, спосіб життєдіяльності, систему культурних цінностей і саме завдяки цьому стверджуємо власну свободу, заявляємо про свою особистість та індивідуальність.

Можливості вибору в різних сферах життєдіяльності неоднакові. Що допомагає людині здійснити його? Досвід поколінь, розум, поради друзів та батьків, власна практика, інтуїція, кодекс законів чи випадкове осяяння? Відповісти на ці запитання так же важко, як і здійснити вибір. Адже це –відповідальність. Проте без вибору не проживеш, його не обійдеш, він завжди є, хоч, здається, ситуація вимагає лише одного рішення.

Особливо жваві дискусії точилися навколо таких питань:

• Де хочете жити?

• Яку обрати професію?

• У чому щастя життя?

• Альтруїзм і егоїзм, що краще?

Що вибрати? Як не помилитися? Важкі питання. Але як каже відомий письменник Олег Рой: «Навіть якщо в дуже складній ситуації в тебе є вибір, це вже привід для оптимізму!»

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Молодь. Право. Закон" (відкривається у новому вікні).

Подгорнова Т.М.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.