ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИПро засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи

Автор: admin від 31-10-2018, 17:35, подивилося: 44

0

І виховання, і освіта нероздільні. Не можна виховувати, не передаючи знання, всяке ж знання діє виховно.


На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 30 жовтня 2018 року проведено засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися майже 70% дітей. За даними останніх опитувань майже 25% українських підлітків шкільного віку вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% з них ніколи не розповідають про це своїм батькам. 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, не реагували на такі факти через острах піддатися аналогічному знущанню.

Саме тому, головною темою засідання стала тема протидії булінгу. Т.Децюк, доц. кафедри соціальної роботи ЧНТУ, та К. Максьом, ст. викладач кафедри соціальної роботи ЧНТУ, провели заняття з елементами тренінгу на тему: «Поняття булінгу та методи профілактики».

О.П.Макогон, капітан поліції, ст. інспектор відділу кіберполіції Чернігівської області, та М.А. Коган, ст. лейтенант поліції, ст. інспектор відділу кіберполіції, розповіли про те, як навчити дітей протистояти жорстокості в Інтернеті; як уберегти їх від кібербулінгу та що зробити, щоб вони самі не стали Інтернет-тролями.

В.Копистко,ст. інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в м. Чернігів, ознайомив з правилами перевезення організованих груп дітей.

Члени методичного об’єднання обговорили підготовку до участі в обласному огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська весна - 2019» .

 

Фото дивіться у фотоальбомі Ради директорів "Засідання обласної секції заступників директорів з виховної роботи" (відкривається у новому вікні).

Смущенко І.А., методист Ради директорів

Категорія: Новини / Викладачі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.