ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИПро засідання методичного об'єднання викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін

Автор: admin від 2-11-2018, 15:06, подивилося: 20

0


1 листопада 2018 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області (керівник Ковальова Т.І.).

На засіданні члени методичного об’єднання обговорили і затвердили план роботи МО на 2018-2019 н.р.

Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» Т.В. Янченко виступила з доповіддю «Актуальні проблеми освіти у контексті її реформування». Були розглянуті такі питання, як проблема академічного плагіату в Україні та інклюзивна освіта.

Викладач коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ В.І. Крапива розповів про використання матеріалів курсу Cisco IT Essentials для позааудиторної роботи зі студентами.

Свої методичні розробки для апробації презентували: Ю.П. Чумак, викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка; А.В.Шкодин, викладач ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж»; О.Ю. Галай, викладач Козелецького коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету; П.Д.Білаш, викладач Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД.

Викладачі коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ Т.І. Ковальова та О.Ю. Раємська запропонували обговорити форми і методи роботи з обдарованою молоддю та можливість підготовки і проведення профільних олімпіад.

 

Фото дивіться у фотоальбомі Ради директорів "Засідання методичного об'єднання викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін" (відкривається у новому вікні).

Смущенко І.А., методист Ради директорів

Категорія: Новини / Викладачі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.