ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИУчасть молоді в процесі прийняття рішень

Автор: admin від 31-01-2019, 11:16, подивилося: 110

0


29 січня 2019 року за організаційної підтримки бібліотекарів коледжу відбулось чергове засідання Центру Правової Інформації «Молодь. Право. Закон».

Учасниками інформаційного експресу «Участь молоді в процесі прийняття рішень», який відбувся в Чернігівський обласній бібліотеці для юнацтва, стали : юрист громадської приймальні ГО МАRТ Дмитро Науменко та студенти четвертого курсу КТКТ ЧНТУ.

Сьогодні в умовах децентралізації в Україні головна увага зосереджена на розвитку місцевих громад. А справжній розвиток вимірюється в першу чергу мірою свободи людини, повагою до людської гідності та створенням можливостей для самовизначення, створенням умов для реалізації громадянських, політичних, економічних та культурних прав.

Спікер зробив наголос на тому, що активна участь молоді у процесах прийняття важливих рішень та вирішенні проблем в громадах, де вони проживають, має важливе значення у процесі розбудови відкритого, демократичного суспільства.

Під час зустрічі студенти груп УТ-1508, КС-1507 та КС-1506 та їх керівники: Ющенко В.В. і Шох В.В. Активно обговорювали такі теми:

• що значить саме поняття «місцева демократія»;

• як визначається категорія «молодь»;

• як молодь місцевих громад може впливати на процес прийняття рішень;

• секрети активізації молоді та молодіжних ініціатив в місті;

• чим корисна молодіжна рада;

• реальні результати роботи молодіжних рад, громад: успішні практики роботи.

Процес активізації участі молоді в житті громади і прийнятті рішень тільки набирає обертів.

«Нічого для нас без нас» – цей принцип розвитку молодіжної політики та життя громади все глибше починає проникати в усі сфери життя нашого суспільства, адже юне покоління – це майбутнє нашої країни.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Молодь в прийнятті рішень" (відкривається у новому вікні).

Подгорнова Т.М.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.