ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ

Автор: admin від 20-05-2019, 16:28, подивилося: 49

0


У м. Кам'янське Дніпропетровської обл. з 15 по 17 травня 2019 року в Економічному коледжі ДДТУ відбулася ІХ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки. В олімпіаді брали участь переможці ІІ (обласного) етапу з вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України - команди з двох учасників та супроводжуючого. Чернігівщину на змаганнях представляли студенти групи КС-1507 та КІ-1607 Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Муляр Дмитро та Кордик Михайло.

На урочистому відкритті учасників привітали: директор Економічного коледжу Ітякін Олександр Сергійович, голова оргкомітету Цирульник Сергій Михайлович та представники навчальних закладів, які побажали майбутнім фахівцям успіхів, перемог і, звісно ж, гідного подальшого працевлаштування. "Усі ви вже переможці. Ви - майбутнє нашої країни. І нині у вас є чудова нагода з гордістю продемонструвати свої знання, захистити честь ваших навчальних закладів, представити свої міста та регіони” – наголосили виступаючі.

Олімпіада проводилася в декілька етапів, що складалися з трьох конкурсів та теоретичного туру: - конкурсу з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою; - конкурсу на проектування друкованого вузла з використанням САПР; - конкурсу з технічної творчості; - теоретичного туру.

Усі учасники та викладачі, які підготували переможців, отримали дипломи, подяки та подарунки.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Олімпіада з радіоелектроніки" (відкривається у новому вікні).

Ковальова Т.І.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.