ОГОЛОШЕННЯ

 

WEB РЕСУРСИМіжнародний день дарування книжок

Автор: admin від 12-02-2020, 14:35, подивилося: 15

0


У День Святого Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок.

Однак це не заважає всім, чиє життя або діяльність пов’язані з книжками та просуванням читання (бібліотекам, письменникам, видавцям, книжковим магазинам, громадським організаціям та ін.), долучитися до святкування Міжнародного дня дарування книжок.

У цей день зазвичай прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності.

Дарування книжок — гарна традиція читачів і друзів бібліотеки КТКТ, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється сучасними виданнями.

Загалом за попередні роки бібліотека КТКТ отримала в дар від користувачів десятки примірників.

14.02 – 21.02.2020 року у читальній залі бібліотеки КТКТ буде працювати виставка книг, подарованих читачами.

Тож користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи — дарування книжок.

Просимо всіх небайдужих і цього року (з 14.02 по 21.02.2020 р.) підтримати цю гарну традицію і допомогти нашій бібліотеці у зборі духовних скарбів.

Сподіваємось, що співпраця буде плідною.

 

Бібліотека КТКТ ЧНТУ

Категорія: Новини / Викладачі / Оголошення / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.