ОГОЛОШЕННЯ









WEB РЕСУРСИ



День здоров’я 2016

Автор: admin від 16-09-2016, 17:15, подивилося: 1351

0


Традиційно у рамках проведення тижня фізкультури і спорту, присвяченому Дню фізичної культури, студенти та викладачі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій організовують спортивно-виховний захід на базі СДЮШОР з лижних видів спорту.

Цьогоріч з нагоди Дня здоров’я у заході взяли участь близько 450 студентів.

Директор коледжу Радченко В.М. привітав усіх присутніх, закликав бути небайдужими до свого здоров’я, вести здоровий спосіб життя та побажав успішних стартів.

Директор Державного центру олімпійської підготовки з біатлону Деркач В. долучився до вітань з нагоди свята та побажав усім присутнім перемог.

Весело і цікаво проходили змагання, студенти вболівали за своїх одногрупників. Насамкінець на переможців чекали грамоти та подарунки від профспілки студентів коледжу

Тож цей день запам’ятається надовго, адже усі отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням від свята закінчився цей день.

 

А кращими спортсменами коледжу стали:

у змаганнях з настільного тенісу (юнаки):

- Авраменко В. (група АД-1504) – ІІІ місце

- Демидов А. (група УТ-1508) – ІІ місце

- Комаренко І. (група УТ-1408) – І місце

у змаганнях з настільного тенісу (дівчата):

- Мойсейчик А. (група ЕП-1602) – ІІІ місце

- Райська В. (група КС-1506) – ІІ місце

- Біркун Т. (група ПС-1401) – І місце

у змаганнях з набивання м’яча

- Петриченко С. (група ЕП-1602) – ІІІ місце

- Негрій В. (група КС-1506) – ІІ місце

- Сікалюк В. (група ЕУ-1403) – І місце

у змаганнях з підтягування на перекладині

- Кривопуск О. (група ПС-1501) – ІІІ місце

- Стельмах О. (група УТ-1408) – ІІ місце

- Татаренко П. (група КІ-1607) – І місце

у змаганнях з метання тенісного м’яча

- Сорока Е. (група УТ-1508) – ІІІ місце

- Новгородська Є (група ЕП-1502) – ІІ місце

- Дайнеко Ю. (група ЕП-1502) – І місце

у змаганнях з метання гранати

- Коломієць В.(група АТ-1605) – ІІ місце

- Захарченко М. (група АД-1504) – ІІ місце

- Лутченко Є. (група УТ-1408) – І місце

у змаганнях з жиму гирі

- Слєсар В. (група ЕУ-1503) – ІІ місце

- Муляр Д. (група КС-1507) – ІІ місце

- Бузінов В. (група ПС-1501) – І місце

у змаганнях зі зинання та розгинання рук

- Сорока Е. (група УТ-1508) – ІІІ місце

- Новгородська Є. (група ЕП-1502) – ІІ місце

- Гольтяпіна В. (група КС-1506) – І місце

у змаганнях зі стрибків зі скакалкою

- Секач К. (група ЕП-1402) – ІІІ місце

- Дайнеко Ю. (група ЕП-1502) – ІІ місце

- Новгородська Є. (група ЕП-1502) – Імісце.

 

У командних змаганнях першість вибороли:

зі встановлення намету

- студенти групи ЕУ-1403 – ІІІ місце

- студенти групи АД-1504 – ІІ місце

- студенти групи КС-1506 – І місце

з перетягування канату

- студенти групи ПС-1501 – ІІІ місце

- студенти групи АД-1604 – ІІ місце

- студенти групи АД-1505 – І місце

 

Вітаємо переможців змагань!

 

Фото дивіться у фотоальбомі "День здоров’я 2016" (відкривається у новому вікні).

Харченко С.А.

Категорія: Новини / Студентство / Спорт

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.