ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИПрезентація груп І курсу

Автор: admin від 4-11-2016, 18:25, подивилося: 551

0


Студентські роки – найщасливіші у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

3 листопада 2016 року, напередодні Дня студента, в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулось традиційне дійство знайомства з талановитими студентами нового набору – конкурс «Презентація груп І курсу».

Першокурсники, що лише ввійшли в родину студентства КТКТ , мали гарну нагоду продемонструвати свої унікальні здібності.

Глядачі, яких у залі був «повний аншлаг», переконалися, що серед студентів коледжу є дуже багато талановитих, по-справжньому обдарованих молодих особистостей. Це спортсмени, поети, танцюристи, співаки, музиканти, які прославляють навчальний заклад та гордо несуть звання – студента! Студентські роки – це незабутній період у житті. А такі конкурси не лише згуртовують молодь навколо спільної мети, а й дають можливість проявити таланти. Дуже втішно, що майбутні автомобілісти, економісти та програмісти є всебічно розвиненими особистостями, допитливі, талановиті, вміють мріяти і творити. А в нашому коледжі створені всі необхідні умови для розвитку і примноження здібностей студентів.

Конкурсів без переможців не буває, поза сумнівом – участь кожної групи уже є перемогою – перемогою над собою. Але найартистичнішими, найзгуртованішими, найкреативнішими, найкращими першокурсниками стали студенти групи КТ-1601. Від студентського профкому голова організації Лариса Буйна привітала переможців конкурсу «Презентація груп І курсу» та вручила їм солодкі подарунки.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Презентація груп І курсу" (відкривається у новому вікні).

Буйна Л.М.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.