ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИЗвітна конференція первинної профспілкової організації студентів

Автор: admin від 22-12-2016, 17:58, подивилося: 427

0


21 грудня в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації студентів, на якій були присутні делегати від кожної профспілкової групи.

У роботі конференції взяли участь Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Світлана Харченко – заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, Валерія Матвієнко – голова студентської ради коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

На порядку денному звітної конференції стояли питання звітів профкому та ревізійної комісії первинної профспілкової організації про роботу за період з 08.10.2014 р. по 21.12.2016р., виборів заступника голови та довибори профспілкового комітету первинної профспілкової організації, прийняття Положення про первинну профспілкову організацію.

Заслухавши й обговоривши звітну доповідь голови профкому Лариси Буйної про результати роботи первинної профспілкової організації за звітний період конференція відзначила, що робота профкому була спрямована на захист прав членів профспілки, збереження та забезпечення їх соціальних пільг та гарантій. Зокрема були обговорені питання безпеки навчально-виховного процесу, організації культурно-масової та спортивної роботи, фінансового стану організації.

В ході конференції було відзначено і про співпрацю з органами студентського самоврядування. Лариса Буйна подякувала обласному комітету Профспілки працівників освіти і науки України за надання практичної допомоги в усіх напрямах роботи організації, а також висловила подяку адміністрації, всім членам профспілкової організації та всьому колективу коледжу за співпрацю, підтримку і взаєморозуміння. Вся робота, яка зроблена за звітний період, це заслуга дружньої профспілкової команди.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Профспілкова конференція" (відкривається у новому вікні).

Буйна Л.М.

Категорія: Новини / Студентство / Профспілка

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.