ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИМіський молодіжний конкурс «Громадський простір» (Publiс Space)

Автор: admin від 27-02-2017, 10:39, подивилося: 323

0


Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор» за підтримки Чернігівського обласного осередку ВМГО «Студентська республіка» оголошує міський молодіжний конкурс «Громадський простір» (Publiс Space).

Метою конкурсу є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної громадянсько-патріотичної, життєвої позиції студентства.

У рамках конкурсу визначаються наступні номінації:

І. Інноваційні ідеї розвитку туристичної привабливості міста.

ІІ. Соціальні проекти.

ІІІ. Бізнес-ідеї (стартапи).

Конкурс проходить у наступні етапи:

1. Конкурс ідей. За поданими роботами до 15 березня, будуть визначені переможці, які отримають нагороди і здобудуть можливість участі в ІІ етапі.

2. Розробка проектів для участі у конкурсі на отримання грантової підтримки. Проекти, які отримають фінансування, планується реалізувати в період з 15 червня до 15 грудня 2017 року.

Проекти можуть бути подані та реалізовані за темами, які визначені організаторами конкурсу, або власними, що доцільні для реалізації на «Pablic Space RemZavod» (розташований на території колишнього РМЗ «Октябрьский молот» м. Чернігів) та території «Городища» Менського району (база відпочинку).

В конкурсі можуть приймати участь студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, аспіранти, викладачі, дослідники-практики, молодь до 35 років.

Конкурсант має право подавати роботу у декількох конкурсних номінаціях. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві. .

 

Детальніше про конкурс в додатку (відкривається у новому вікні).

Буйна Л.М.

Категорія: Новини / Конкурси / Профспілка

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.