ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

Автор: admin від 7-04-2017, 10:12, подивилося: 500

0


Одна з найважчих проблем, з якою зустрічаються випускники загальноосвітніх навчальних закладів, — це вибрати справу до душі, до покликання, тобто професію. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір фаху, залежить вдалий старт у доросле життя.

В рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей 06 квітня 2017 року викладачі та студенти нашого коледжу взяли участь у «Ярмарку професій». Захід був організований міським центром зайнятості спільно з Управлінням освіти Чернігівської міської ради.

У фойє обласного Палацу дітей та юнацтва старшокласники мали змогу отримати вичерпну інформацію та консультації від викладачів та представників студентського самоврядування щодо умов вступу і навчання в коледжі, отримати рекламно-інформаційні буклети та друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Жвавий інтерес та щире захоплення школярів викликали тематичні виставки-презентації обладнання. Потенційні абітурієнти взяли участь у майстер-класах з монтажу кабельної комп’ютерної мережі та по складанню електронних приладів на макеті, які провели для всіх бажаючих викладачі Крапива В.І., Мазур А.Ф. та старший лаборант Гончаренко Д. О. Студенти Іванов Владислав, Рижий Дмитро (гр. ПС-1401), Петрушевець Євгенія (гр. КС-1407) продемонстрували зацікавленим школярам набуті під час навчання в коледжі професійні вміння та навички.

Ми раді були бачити біля нашої виставки так багато активної молоді і впевнені, ця зустріч стане початком тривалого і приємного знайомства.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Ярмарок професій" (відкривається у новому вікні).

підготувала Капля С.Ю.

Категорія: Новини / Абітурієнти

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.