ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИВідкриття кіноклубу «Погляд»

Автор: admin від 29-05-2017, 09:06, подивилося: 141

0


25 травня 2017 року команда Громадської організації МАRТ, з якою Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ має вже чималий досвід ефективної співпраці, завітала до читальної зали навчального закладу.

Цього разу на студентів коледжу чекало відкриття кіноклубу «Погляд» – клубу документального кіно Docudays UA при ГО «MART».

Студенти та викладачі дивилися фільм «Ліза, ходи до дому», режисера Оксани Бурої (виробництво Литва, Естонія).

Його головна героїня – маленька Ліза, яка постійно кудись тікає. Її життя похмуре й жорстоке, тому вона шукає прихистку у природи, де в неї свій світ – там панують ігри, музика й магія. В дівчинки настільки багата уява, що вона примудряється переживати нескінченні запої батьків.

Найбільш приголомшливим у цьому фільмі є те, що він дозволяє усвідомити жах ситуації, але не піддатися темряві гнітючих подій на екрані.

У стрічці немає спроб подати якийсь соціологічний зріз – це радше результат бажання якомога правдивіше зафіксувати дорослий світ крізь незіпсованість дитячого сприйняття.

Подібно до ранніх фільмів Лінн Ремзі, ця робота стала однією із найпрекрасніших творів про дитинство.

Після завершення фільму провели його обговорення. Студенти поділилися враженнями від побаченого, виразили свої думки і спостереження щодо наявності порушень прав дитини у фільмі, розмірковували над тим хто і як міг би вирішити проблеми, які були представлені у стрічці.

Чекаємо наступного засідання кіноклубу!

 

Фото дивіться у фотоальбомі Відкриття кіноклубу "Погляд" (відкривається у новому вікні).

Подгорнова Т.М.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.