ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИПро участь у Всеукраїнській нараді-тренінгу

Автор: admin від 13-06-2017, 17:13, подивилося: 174

0


На базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» 07-09 червня 2017 року відбулася Всеукраїнська нарада голів обласних методичних об’єднань викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Чернігівську область представила голова ОМО української мови та літератури, світової літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Ющенко В.В.

Учасники Всеукраїнської наради-тренінгу «Педагогіка партнерства і компетентнісний підхід у процесі викладання дисциплін української філології як основа для успішної самореалізації майбутнього фахівця-інноватора» мали можливість вшанувати пам’ять генія українського мистецтва, відвідавши чи не найбільшу духовну святиню українців — могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі. Освітяни-філологи з усіх куточків України вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його могили, відвідали літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка.

Цього ж дня учасники наради продовжили роботу на базі ВНЗ І-ІІ р.а. м.Ржищів. У засіданні за круглим столом «Збереження національних традицій, культурних цінностей, історичної пам’яті – основа формування національно свідомої особистості» були обговорені найактуальніші питання формування та розвитку сучасного, всебічно розвиненого та грамотного фахівця-інноватора.

Свою роботу учасники наради завершили на базі Київського кооперативного інституту бізнесу і права, прийняли ухвалу та затвердили план роботи Спілки на 2017-2018 навчальний рік. На урочистому завершені учасникам наради було підведено підсумки роботи, вручено сертифікати, подяки департаменту освіти і науки КОДА та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» закладу.

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Всеукраїнська нарада-тренінг" (відкривається у новому вікні).

Ющенко В.В.

Категорія: Новини / Викладачі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.