ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИВипуск 2017 у КТКТ ЧНТУ

Автор: admin від 3-07-2017, 17:01, подивилося: 465

0


30 червня в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбулися урочисті збори, присвячені випуску студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій 2017 року.

З вітальними словами до випускників та усіх присутніх звернулися ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки С. М. Шкарлет та директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України В. М. Радченко.


Шановні випускники!


Прийміть щирі вітання з нагоди закінчення навчання та здобуттяя фахового рівня молодших спеціалістів. Сподіваємося, що ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть домогтися задуманих цілей, сприятимуть у виборі життєвого шляху.

Сьогодні ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця праці. Вам належить зробити в житті не один вирішальний та відповідальний крок. Сподіваємось, що кожного разу вибір ваш буде правильним.

Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Бажаємо вам натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти у всьому!

 

Фото дивіться у фотоальбомі "Випуск 2017" (відкривається у новому вікні).

Харченко С.А.

Категорія: Новини / Студентство

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.