ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИГарвардський онлайн-курс з основ програмування

Автор: admin від 18-12-2015, 10:10, подивилося: 1625

0

Гарвардський онлайн-курс.


Український проект дистанційної освіти Prometheus відкрив реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 «Основи програмування».

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі, і відтепер він буде доступний українською мовою.

Початок курсу: квітень 2016 року.

Тривалість курсу: 12 тижнів.

Дедлайн подачі заявки: 30 квітня 2016 р.

 

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні. Одночасно із онлайн-курсом для всіх бажаючих будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Посилання на реєстрацію в групи підготовки будуть надіслані на пошту всім зареєстрованим на цей курс слухачам у лютому 2016 року.

 

Курс навчить вас: – Широкому і ґрунтовному розумінню інформатики та програмування. – Як мислити алгоритмічно та ефективно вирішувати проблеми за допомогою програмування. – Таким концепціям як абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і web-розробка. – Основам відразу декількох мов програмування, зокрема, C, PHP і javascript, а також технологіям SQL, CSS і HTML. – Познайомить з процесом розробки і презентації власного проекту з програмування

 

Деталі за посиланням: http://goo.gl/MGdHEi (відкривається у новому вікні).

 

Категорія: Оголошення / Гранти

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.