ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИРічна програма національних обмінів

Автор: admin від 23-03-2016, 13:41, подивилося: 548

0

Річна програма національних обмінів, зорієнтована на активізацію контактів між регіонами України.


Центр культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочали в Україні річну Програму національних обмінів, зорієнтовану на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни.

До участі в програмі запрошуються:

– молодіжні лідери, активісти, які хочуть поділитися своїми думками та ідеями зі своїми ровесниками в інших географічно-протилежних областях;

– громадські та культурні діячі, соціально активні люди, митці, журналісти, блогери, вчителі, викладачі, підприємці та всі, хто словом і ділом намагається змінити світ довкола себе.

Програма національних обмінів не має вікових обмежень – основним критерієм відбору буде якість пропонованих проектів та їх потенційний вплив на переосмислення подій в країні.

Бюджет програми передбачає фінансову підтримку 50 обмінам тривалістю 5-7 днів. Максимальна сума гранту на здійснення обміну – 6000 грн., що включає витрати на дорогу, проживання та кошти, пов’язані з реалізацією пропонованих проектів.

Заявку на участь у Програмі необхідно надіслати на адресу obminy@kultura.org.ua.

Конкурсний відбір учасників здійснюється постійно з 1 жовтня 2015 року до 1 вересня 2016 року.

 

Деталі за посиланням: gurt.org.ua (відкривається у новому вікні).

Капля С.Ю.

Категорія: Оголошення / Гранти

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.