ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИФотоконкурс на тему YouthVision: Becoming adult today

Автор: admin від 1-06-2016, 15:51, подивилося: 343

0


Міжнародний дослідницький проект EXCEPT оголошує фотоконкурс на тему «Що означає стати дорослим сьогодні?». Метою конкурсу є зібрати візуальні зображення досвіду та думок молодих людей з приводу проблеми дорослішання в сучасному світі. Що таке бути дорослим? Це означає мати роботу, достатньо грошей, більше свободи або бути дорослим означає самостійно приймати рішення і нести відповідальність за них…чи можливо щось інше? Який це досвід: негативний чи позитивний? Що в ньому цікавого, а що - поганого? Думки молоді з приводу цих питань є дуже важливими для проекту, оскільки фотографії допоможуть краще зрозуміти та візуалізувати проблеми, що досліджуються в межах проекту EXCEPT: безробіття, незахищеність на ринку праці та соціальна ізоляція молоді в країнах ЄС та в Україні.

До участі приймаються фотографії авторів віком від 18 до 30 років, що проживають у країнах ЄС та в Україні. Вимог до професійності конкурсантів немає. Попередній відбір найкращих фотографій в кожній країні відбувається щомісяця. З 4 липня три найкращі фотографії, відібрані в кожній країні, змагатимуться за перше місце.

Надсилайте фотографії (1-20 Mb) з супроводжуючим коментарем про відповідність фото темі конкурсу на електронну адресу except.photo@gmail.com або завантажуйте їх на сайт проекту www.except-project.eu/get-involved.

 

Призи: 250/150/100 євро, виставка в Брюселі та в країнах-учасницях проекту. Останній термін подачі фотографій: 1 липня 2016 року.

 

Контакти:

Міжнародний дослідницький проект EXCEPT

except.photo@gmail.com 

сайт: www.except-project.eu/get-involved (відкривається у новому вікні).

 

Джерело інформації: gurt.org.ua (відкривається у новому вікні).

підготувала Капля С.Ю.

Категорія: Оголошення / Гранти

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.