ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИІнтенсив - курс «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку» (Київ)

Автор: admin від 16-03-2017, 13:29, подивилося: 252

0


7-9 квітня 2017 р. Академія праці, соціальних відносин та туризму та Financial Literacy Hub в рамках програми Еразмус+ Модуль Жана Моне проводить триденний ІНТЕНСИВ-курс «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки».

Дедлайн – 1 квітня 2017 р.

Місце проведення: Академія праці, соціальних відносин та туризму, м. Київ, Кільцева дорога, 3а, поруч станція метро Теремки, 3 поверх, ауд.307.

Мета заходу – простою та доступною мовою ознайомити учасників з сучасними тенденціями розвитку фінансового сектора Європейського Союзу та його сучасною роллю у забезпеченні сталого розвитку.

Сьогодні перед нашим суспільством постало завдання переходу до сталого розвитку – це такий розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливостей майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби. Новий підхід безумовно потребує змін у механізмах та ідеології функціонування фінансового сектору економіки, який має перетворитися у канал інвестицій для побудови економіки нового типу – «зеленої», «соціально-відповідальної», «сталої». Захід орієнтований на осіб, що не мають фахової економічної освіти чи практики у сфері функціонування фінансових ринків, проте бажають отримані нові знання про сталі ініціативи, що реалізуються у фінансовому секторі ЄС. Вимог до освіти чи віку учасників немає.

Плати безпосередньо за навчання не передбачено. Є організаційний внесок 100 грн., що витрачатиметься на організацію ранкової кави, канцтовари та виготовлення сертифікатів про завершення курсу.

Якщо ви не маєте можливостей оплатити організаційний внесок, але для вас важлива участь у заході напишіть на glp2002@ukr.net.

Обов’язкова реєстрація до 1 квітня 2017р. включно за посиланням: goo.gl/forms/WOajZqGbv81D05u22

Тематика питань, що розглядатимуться:

7 квітня – 16-00-21-00

– Сучасний фінансовий сектор ЄС: структура, модель управління і сучасні виклики.

– Роль фінансового сектора ЄС в забезпеченні сталого розвитку: сутність, передумови, проблеми та завдання.

– Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС.

 

підготувала Капля С.Ю.

Категорія: Оголошення / Тренінги

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.