Сортувати: дата | популярність | відвідуваність | коментарі | абетка

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 11-12-2017, 14:01, подивилося: 20

0

Команду студентів коледжу із зайнятим ІІ місцем у чемпіонаті міста Чернігова зі стрільби з малокаліберної гвинтівки серед студентської молоді до Дня Збройних Сил України.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство / Спорт

Свято сили, витривалості та мужності

Автор: admin від 6-12-2017, 16:42, подивилося: 104

0

6 грудня до Дня Збройних Сил України у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ відбулися військово-спортивні змагання.

Категорія: Новини / Студентство / Спорт

Вітаємо з перемогою!

Автор: admin від 1-12-2017, 16:50, подивилося: 69

0

Вітаємо з зайнятим І місцем у Обласній спартакіаді студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області з шахів команду Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій.

Категорія: Новини / Досягнення / Спорт

Спартакіада ЧНТУ з шахів

Автор: admin від 13-11-2017, 16:36, подивилося: 99

0

Команда студентів Коледжу взяла участь у командних змаганнях серед збірних команд факультетів з шахів за програмою студентської спартакіади ЧНТУ 2017-2018р.

Веселі старти

Автор: admin від 18-10-2017, 09:48, подивилося: 151

0

У Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій напередодні Дня українського козацтва відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед збірних команд юнаків І-го курсу всіх відділень коледжу.

Вітаємо команду студентів з перемогою у змаганнях зі стрілецького поєдинку

Автор: admin від 13-10-2017, 16:51, подивилося: 85

0

Вітаємо команду студентів із зайнятим І місцем у змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста, присвячених Дню захисника України.

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 13:27, подивилося: 171

1

Команда студентів КТКТ взяла участь у відкритому командному Кубку області з легкої атлетики.

Категорія: Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 09:42, подивилося: 72

0

Вітаємо студента групи АД-1405 Іванова Володимира із зайнятим ІІІ місцем в Чемпіонаті України з кульової стрільби серед членів ТСОУ.

Запрошуємо відвідати виставку фоторобіт «Яскраві спортивні миттєвості»!!!

Автор: admin від 3-10-2017, 15:38, подивилося: 119