Вітаємо переможців олімпіади зі світової літератури!

Автор: admin від 25-05-2017, 13:41, подивилося: 71

Переможці: Якуш Оксана, Мельниченко Олександр, Примаченко Костянтин.

Категорія: Новини / Досягнення

Вітаємо!

Автор: admin від 22-05-2017, 17:40, подивилося: 85

0

Вітаємо команду студентів-легкоатлетів коледжу з успішним виступом у командному чемпіонаті міста з легкої атлетики.

Бажаємо вдалих стартів!!!

Категорія: Досягнення / Студентство

Вітаємо!

Автор: admin від 18-05-2017, 16:03, подивилося: 98

0

Вітаємо з зайнятим І місцем у конкурсі знавців правил дорожнього руху та ІІ місцем у обласному етапі Всеукраїнських змагань «Школа безпеки» команду студентів коледжу.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство

Вітаємо!

Автор: admin від 17-05-2017, 14:25, подивилося: 75

0

16 травня 2017 року були підведені підсумки щорічного обласного конкурсу «Педагогічна знахідка» серед викладачів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області у номінації «Виховна робота».

0

Призерів змагань в міській Спартакіади допризивної молоді серед учбових навчальних закладів II, ІІІ і ІV рівнів акредитації, присвяченої 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Категорія: Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 15-05-2017, 09:41, подивилося: 57

0

Збірну команду студентів КТКТ за зайняте ПЕРШЕ місце в міській Спартакіади допризивної молоді серед учбових навчальних закладів II, ІІІ і ІV рівнів акредитації, присвяченої 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Вітаємо !!!

Автор: admin від 13-05-2017, 12:23, подивилося: 83

0

Збірну команду студентів КТКТ ЧНТУ за зайняте ДРУГЕ місце в змаганнях з міні-футболу в обласній Спартакіаді.

Вітаємо

Автор: admin від 13-05-2017, 12:19, подивилося: 165

0

Вітаємо студента групи АТ-1604 Савченка Олександра за зайняте ІІІ місце в особистому заліку у Всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби.