ОГОЛОШЕННЯ

WEB РЕСУРСИ

Сортувати: дата | популярність | відвідуваність | коментарі | абетка

Участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків

Автор: admin від 12-06-2018, 15:44, подивилося: 97

0

Команда студентів коледжу взяла участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків.

Категорія: Новини / Досягнення / Оголошення / Спорт

Вітаємо переможця IX Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації!!!

Автор: admin від 5-06-2018, 09:07, подивилося: 119

0

Вітаємо студента І-го курсу Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ Даниленка Олександра (група КН-1701), який став переможцем ІІІ-го етапу IX Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, та викладача математики, яка підготувала переможця, – Данилову Марину Володимирівну!!!

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство

Вітаємо переможців олімпіади із зарубіжної літератури!

Автор: admin від 29-05-2018, 15:12, подивилося: 125

0

23 травня 2018 року у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ була проведена олімпіада з дисципліни «Зарубіжна література».

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 23-05-2018, 17:17, подивилося: 221

0

Вітаємо команду Коледжу із зайнятим ІІ МІСЦЕМ у змаганнях з футболу ХХІ обласної Спартакіади ВНЗ (коледжі, технікуми) серед юнаків.

Категорія: Новини / Досягнення / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 20-05-2018, 17:08, подивилося: 79

0

Вітаємо Хоменка Максима, студента гр. КІ-1606, та викладача Ємця Петра Андрійовича із зайнятим V місцем у фінальному етапі ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

Змагання з легкої атлетики

Автор: admin від 17-05-2018, 16:04, подивилося: 125

0

Вітаємо команду коледжу під керівництвом Любенка А.А. з перемогою у змаганнях з легкої атлетики.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 17-05-2018, 12:09, подивилося: 64

0

Вітаємо студента групи АТ-1604 Коморного Віктора із зайнятим І місцем у міжнародній олімпіаді «Всеосвіта Весна-2018».

Категорія: Досягнення / Студентство

Спартакіада «Сила в єдності»

Автор: admin від 5-05-2018, 15:55, подивилося: 155

0

Віват команді викладачів та співробітників Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ – призеру Спартакіади ЧНТУ серед науково-педагогічних працівників та співробітників "СИЛА В ЄДНОСТІ” 2018 р.!!!

Категорія: Новини / Досягнення / Викладачі / Спорт

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 2-05-2018, 14:20, подивилося: 127

1

Вітаємо студента КТКТ спеціальності "Комп'ютерні науки" Корбача Дмитра з перемогою в регіональному фіналі Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів "Золотий байт"!

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 24-04-2018, 14:54, подивилося: 152

0

Вітаємо команду Коледжу із зайнятим ІІІ МІСЦЕМ у змаганнях з баскетболу ХХІ обласної Спартакіади ВНЗ (коледжі, технікуми) серед юнаків.