Сортувати: дата | популярність | відвідуваність | коментарі | абетка

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 11-12-2017, 14:01, подивилося: 20

0

Команду студентів коледжу із зайнятим ІІ місцем у чемпіонаті міста Чернігова зі стрільби з малокаліберної гвинтівки серед студентської молоді до Дня Збройних Сил України.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо з перемогою!

Автор: admin від 1-12-2017, 16:50, подивилося: 69

0

Вітаємо з зайнятим І місцем у Обласній спартакіаді студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області з шахів команду Коледжу транспорту та комп'ютерних технологій.

Категорія: Новини / Досягнення / Спорт

Вітаємо переможців!

Автор: admin від 6-11-2017, 10:02, подивилося: 104

0

Вітаємо переможців олімпіади з програмування, яка відбулася в рамках тижня комп'ютерних спеціальностей коледжу.

Категорія: Досягнення / Студентство

Автор: admin від 3-11-2017, 15:31, подивилося: 104

0

Вітаємо переможців І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство

Вітаємо команду студентів з перемогою у змаганнях зі стрілецького поєдинку

Автор: admin від 13-10-2017, 16:51, подивилося: 85

0

Вітаємо команду студентів із зайнятим І місцем у змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста, присвячених Дню захисника України.

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 13:27, подивилося: 171

1

Команда студентів КТКТ взяла участь у відкритому командному Кубку області з легкої атлетики.

Категорія: Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 09:42, подивилося: 72

0

Вітаємо студента групи АД-1405 Іванова Володимира із зайнятим ІІІ місцем в Чемпіонаті України з кульової стрільби серед членів ТСОУ.

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 20-09-2017, 10:51, подивилося: 94

0

Вітаємо студента групи АТ-1605 Сушеницю Назара із зайнятим І місцем на змаганнях з картингу!

Вітаємо переможців олімпіади зі світової літератури!

Автор: admin від 25-05-2017, 13:41, подивилося: 125

0

Переможці: Якуш Оксана, Мельниченко Олександр, Примаченко Костянтин.

Категорія: Новини / Досягнення

Вітаємо!

Автор: admin від 22-05-2017, 17:40, подивилося: 157

0

Вітаємо команду студентів-легкоатлетів коледжу з успішним виступом у командному чемпіонаті міста з легкої атлетики.