Сортувати: дата | популярність | відвідуваність | коментарі | абетка

Вітаємо команду студентів з перемогою у змаганнях зі стрілецького поєдинку

Автор: admin від 13-10-2017, 16:51, подивилося: 31

0

Вітаємо команду студентів із зайнятим І місцем у змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста, присвячених Дню захисника України.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 13:27, подивилося: 116

1

Команда студентів КТКТ взяла участь у відкритому командному Кубку області з легкої атлетики.

Категорія: Досягнення / Студентство / Спорт

Вітаємо!

Автор: admin від 10-10-2017, 09:42, подивилося: 31

0

Вітаємо студента групи АД-1405 Іванова Володимира із зайнятим ІІІ місцем в Чемпіонаті України з кульової стрільби серед членів ТСОУ.

ВІТАЄМО!!!

Автор: admin від 20-09-2017, 10:51, подивилося: 55

0

Вітаємо студента групи АТ-1605 Сушеницю Назара із зайнятим І місцем на змаганнях з картингу!

Вітаємо переможців олімпіади зі світової літератури!

Автор: admin від 25-05-2017, 13:41, подивилося: 87

0

Переможці: Якуш Оксана, Мельниченко Олександр, Примаченко Костянтин.

Категорія: Новини / Досягнення

Вітаємо!

Автор: admin від 22-05-2017, 17:40, подивилося: 121

0

Вітаємо команду студентів-легкоатлетів коледжу з успішним виступом у командному чемпіонаті міста з легкої атлетики.

Бажаємо вдалих стартів!!!

Категорія: Досягнення / Студентство

Вітаємо!

Автор: admin від 18-05-2017, 16:03, подивилося: 124

0

Вітаємо з зайнятим І місцем у конкурсі знавців правил дорожнього руху та ІІ місцем у обласному етапі Всеукраїнських змагань «Школа безпеки» команду студентів коледжу.

Категорія: Новини / Досягнення / Студентство

Вітаємо!

Автор: admin від 17-05-2017, 14:25, подивилося: 92

0

16 травня 2017 року були підведені підсумки щорічного обласного конкурсу «Педагогічна знахідка» серед викладачів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області у номінації «Виховна робота».

Категорія: Досягнення / Викладачі

Вітаємо!

Автор: admin від 15-05-2017, 10:00, подивилося: 90

0

Призерів змагань в міській Спартакіади допризивної молоді серед учбових навчальних закладів II, ІІІ і ІV рівнів акредитації, присвяченої 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Вітаємо!

Автор: admin від 15-05-2017, 09:41, подивилося: 74

0

Збірну команду студентів КТКТ за зайняте ПЕРШЕ місце в міській Спартакіади допризивної молоді серед учбових навчальних закладів II, ІІІ і ІV рівнів акредитації, присвяченої 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.