ОГОЛОШЕННЯ

 

КОНТАКТИ ДОВІРИ

WEB РЕСУРСИ
Про коледж - Структура - Підрозділи - Бібліотека


Бібліотека

Бібліотека Коледжу транспорту та комп′ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету була створена в 1967 році.
За час роботи бібліотека стала навчальним, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом коледжу.
Бібліотека має абонемент, читальну залу та книгосховище. В читальній залі бібліотеки встановлені комп′ютери, підключені до локальної мережі та мережі Інтернет, є зона Vi-Fi, мультимедійна дошка.
Тут проходять зустрічі за круглим столом, усні журнали, презентації, бесіди, виховні години, наради.
Працівники бібліотеки обслуговують студентів, викладачів та співробітників коледжу.

Завданням для колективу бібліотеки є бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів у забезпеченні всіх напрямків освітнього процесу коледжу та виховання гармонійної, творчої, морально досконалої та інтелектуально розвиненої особистості, достойного громадянина своєї держави.
Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів коледжу, днів відділень, декад та тижнів циклових комісій, проводить виховні заходи, зустрічі з цікавими людьми.
Студенти та викладачі коледжу із задоволенням стають учасниками заходів: «Поетичні читання», «30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек», «День Матері», зустрічі з представниками громадських організацій, патрульної поліції, учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасниками бойових дій на території інших держав та ін.
«Величне і святе слово «мама». Про День Матері розповідають Фурс Наталія Іванівна та Радченко Анна Вікторівна


«Кохання – найтрепетніше з почуттів». Ірина Кузьменко читає улюблені вірші, Сніжана Джулай – вірші, які написала сама (студентки спеціальності «Економіка підприємства»).


Працівники бібліотеки співпрацюють та координують свою діяльність з Науковою бібліотекою Чернігівського національного технологічного університету з метою створення власних навчально-методичних ресурсів, забезпечення доступу до світової інформації, а також інтеграції бібліотечної справи у світову комунікацію.
Завідувач бібліотеки Подгорнова Тетяна Миколаївна взяла участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Сучасні тенденції розвитку бібліотеки в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності ВНЗ», що відбувся на базі Наукової бібліотеки ЧНТУ.

Велика увага приділяється оформленню літературних виставок до знаменних і пам′ятних дат року, тематичних виставок, книжкових полиць, присвячених дням народження письменників, композиторів, видатних діячів.


Працівники бібліотеки навчального закладу спільно із представниками Громадської організації «МАРТ» та патрульної поліції Чернігова є ініціаторами та організаторами проведення виховних заходів правового характеру.
Для того, щоб студенти коледжу могли провести час у бібліотеці не тільки з користю, а й у веселій дружній атмосфері, організатори заходів звертаються до різноманітних форматів спілкування, одним з яких є ситуаційний правовий театр, де акторами стають самі студенти.В читальній залі бібліотеки створено електронний варіант методичних посібників, розроблених викладачами коледжу, для проведення лекційних, семінарських, практичних занять, лабораторних робіт, самостійної роботи студентів.
Працівники бібліотеки виконують роботу по створенню електронного каталогу бібліотечного фонду.

У бібліотеці коледжу можна отримати:
- підручники та навчальні посібники для користування протягом семестру чи навчального року;
- допомогу в підборі літератури з певної теми;
- допомогу в підборі літератури для написання рефератів, доповідей, контрольних робіт, курсових проектів (робіт), дипломних проектів;
- консультацію під час роботи з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки;
- безкоштовний доступ до мережі Інтернет;
- електронний варіант методичних матеріалів для роботи в читальній залі чи вдома;
- електронні підручники та навчальні посібники.
Бібліотекари коледжу впевнені в тому, що поняття «студент і книга», «студент і бібліотека» неможливо розділити і підтримують гасло сьогодення: «Від книги та інформації в бібліотеці – до успіху в навчанні і житті!».
 
Бібліотека чекає своїх користувачів:
Понеділок-п′ятниця – 8.00-17.30.
Перерва – 13.00-13.30.
Вихідні дні – субота, неділя.
Санітарний день – остання п′ятниця місяця.
 
Телефон (0462)955558
E-mail: biblktkt@ukr.net
 
Раді всім відвідувачам!
 
 
Склад бібліотеки:
Іллєнко Юлія
(завідувач бібліотеки)

Фурс Наталія Іванівна
(провідний бібліотекар)

Софієнко Світлана Володимирівна
(бібліотекар І категорії)

Радченко Анна Вікторівна
(секретар-друкарка)