25 листопада – Всесвітній день інформації

25 листопада 2022 року відзначають Всесвітній день інформації. Інформація завжди відігравала в житті людства дуже важливу роль. Не дарма з’явився вислів «Хто володіє інформацією, той володіє світом». З середини 20 століття в результаті соціального прогресу інформація – в широкому сенсі цього слова – стала майже безцінною. Робітники цієї галузі відзначають стрімке накопичення різноманітної інформації у світі, яке отримало назву «інформаційного вибуху».

За статистикою, за останні 30 років людством створено стільки ж інформації, скільки за попередні тисячоліття. Активний розвиток науки зробили інформацію більш доступною для людей, однак, як вважають фахівці інформаційної галузі, це має зворотній бік: інколи важко не заблукати в безмежному інформаційному просторі.

Останнім часом процес поширення інформації помітно прискорився, оскільки 20-е століття та початок 21-го принесли людству безліч новітніх технологій, за допомогою яких отримати інформацію можна в онлайн-режимі в будь-якому куточку світу.

Всесвітня павутина проникла в усі сфери нашого життя. Тут люди вчаться, працюють, відпочивають, знайомляться, спілкуються. При цьому фахівці в інформаційній галузі нагадують: Інтернет – хоч і майже безмежне джерело інформації, але все ж таки її обов’язково треба перевіряти і спиратися на достовірні факти – як у роботі, так і в повсякденному житті.

А чи знали Ви коли саме «народився» Інтернет, і в якій країні живуть найактивніші користувачі мережі? Давайте ближче познайомимося з найпопулярнішим зараз джерелом інформації та дізнаємося цікаві факти про Інтернет.

Пропонуємо Вам переглянути цікаві навчальні відео про розвиток та становлення Всесвітньої інформаційної мережі Інтернет. Відеоконтент підготовлено та озвучено проєктом CASES Media (@CASESMedia) та розміщено на youtube платформі Creative Practice (https://www.youtube.com/c/CreativePractice/featured). Креативна Практика — це онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях, створена командою CASES.

+

Історія вебдизайну: https://www.youtube.com/watch?v=-Ka47ZIVjlg&t=344s

Петро Ємець