Відділення спеціальності ЕТ, ТТ та ЕП
Фаховий молодший бакалавр здобуває такі компетентності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»:
Здатність організації та управління навантажувально-розвантажувальними роботами та складськими операціями на транспорті.
Здатність організовувати та управляти перевезенням вантажів (за видами транспорту).
Здатність організовувати та управляти перевезенням пасажирів та багажу (за видами транспорту).
Здатність організовувати взаємодію видів транспорту.
Здатність оптимізувати логістичні операції та координувати замовлення на перевезення вантажів від виробника до споживача, дотримуватись законів, правил та вимог систем управління якістю.
Здатність оцінювати експлуатаційні, техніко-економічні, технологічні, правові, соціальні та екологічні складові організації перевезень.
Здатність оцінювати та забезпечувати безпеку транспортної діяльності.
Здатність організовувати міжнародні перевезення.
Здатність до оперативного управління рухом транспортних потоків.
Здатність організовувати транспортно-експедиторське обслуговування вантажів.
Здатність проектувати окремі елементи транспортних (транспортно-виробничих, транспортно-складських) систем.
Здатність використовувати сучасні інформаційні технології, автоматизовані системи керування при організації перевізного процесу.
Фаховий молодший бакалавр здобуває такі компетентності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:
Здатність застосовувати отримані теоретичні знання, науково-технічні методи для вирішення науково-технічних проблем і задач електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність застосовувати існуючі та розробляти нові методи, методики, технології та процедури для вирішення інженерних завдань електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність планувати, організовувати та проводити наукові дослідження в області електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність здійснювати аналіз техніко-економічних показників та експертизу проектно-конструкторських рішень в області електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність демонструвати знання та розуміння математичних принціпів і методів, необхідних для використання в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність демонструвати обізнаність з питань інтелектуальної власності та контрактів в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність розуміти і враховувати соцільні, екологічі, етичні, економічні та комерційні міркування, що впливають на реалізацію технічних рішень в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність керувати проектами, оцінювати їх результати.
Здатність розробляти плани і проекти для забезпечення досягнення поставленої мети з урахуванням усіх аспектів проблем, що вирішуються, включаюси виробництво, експлуатацію, технічне обслуговування та утилізацію обладання.
Здатність демонструвати обізнаність та вміння, використовувати нормативно-правові акти, норми, правила й стандарти в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Здатність використовувати прогрмане забезпечення для комп’ютерного моделювання, автоматизованого виробництва і автматизованої розробки або консруювання елементів електроенергетичних, електротехнічних та електро-механічних систем.
Здатність публікувати результати своїх досліджень у наукових фахових виданнях.
Фаховий молодший бакалавр здобуває такі компетентності «Економіка»:
Здатність ідентифікувати інформацію та усвідомлювати проблеми предметної області, базові засади функціонування сучасної економіки.
Здатність обирати й застосовувати положення нормативно-правових актів для якісного виконання завдань та обов’язків професійної діяльності.
Здатність на основі типової методики і знань, розраховувати економічні і соціально-економічні показники суб’єктів господарювання.
Здатність проводити економічний аналіз функціонування та розвитку суб’єктів господарювання.
Здатність планувати діяльність суб’єктів господарювання в умовах мінливого середовища.
Здатність вирішувати професійні завдання з організації діяльності окремих підрозділів суб’єктів господарювання.
Здатність виконувати завдання, пов’язані з функціонуванням системи управління суб’єктів господарювання.
Здатність обґрунтовувати економічні рішення на основі розуміння закономірностей економічних систем і процесів.
Здатність здійснювати діяльність у взаємодії суб’єктів господарювання.
Здатність виявляти проблеми і пропонувати шляхи їх розв’язання під час аналізу конкретних ситуацій економічного характеру